Krátkodobé půjčky

Krátkodobé půjčky jsou určeny především těm klientům, kterým chybí finance před výplatou. A jelikož se v tomto případě jedná o neúčelové půjčky, tak finance získané z krátkodobého úvěru lze využít na cokoliv.
Pokračovat ve čtení „Krátkodobé půjčky“

Pořiďte si nejvýhodnější půjčku. Jednoduše si nabídky srovnejte přes kalkulátor půjček!

Autor obrázku: Tax Credits

Nejen u nákupů a investic se zajímáme o to, co je aktuálně nejvýhodnější a na čem bychom mohli ušetřit nemalou finanční částku. Stejně tak to funguje i u výběru nejvýhodnějších půjček. Díky tomu, že je na trhu velké množství společností, které chtějí zaujmout svými produkty, máme skutečně z čeho vybírat.

Jenomže jak zvolit ten nejlepší produkt?

Pokud byste to dělali sami, strávili byste u internetu mnoho hodin a stejně byste neměli aktuální stav. Než byste vyhledali a srovnali všechny nabídky, byly by ty první třeba úplně jiné… Právě proto je víc než výhodné použít kalkulátor půjček. Zobrazí vám naprosto přehledně a srozumitelně nabídky jednotlivých bankovních i nebankovních společností. A na vás už je jen zvolit tu, která se vám nejvíce zamlouvá!

Proč je srovnání půjček dobré?

Srovnání půjček vám v mnohém “otevře oči“. Nejenže zjistíte, že možností, ze kterých si můžete vybírat je skutečně mnoho, ale třeba najdete ověřenou společnost, o které jste do teď nevěděli, a přitom je tak výhodná.

Využijte srovnání, je rychlé a srovnává mnoho společností

Srovnat si můžete všechny možné nebankovní půjčky. Najdete tady nabídky jako je třeba Home Credit půjčka, Tommy Stachi půjčka, Aasa půjčka, MoneyNow půjčka, Vitacredit půjčka, Kredito 24 půjčka a mnohé další.

Všechny uvedené společnosti se svým klientům snaží nabídnout co nejlepší a nejvýhodnější podmínky úvěrů. To vše s ohledem na pohybující se trh financí. Pokud potřebujete půjčit finanční prostředky co nejdříve, určitě využijte některou, kterou alespoň od slyšení dobře znáte. Např. společnost Home Credit. Nezklame vás a bude k vám velmi příjemná a solidní.

Do finančních potíží se dostává v průběhu let každý z nás. Potřebujete-li půjčit peníze, svěřte se nejbližším, nebo se obraťte na některou ze společností, kterou najdete na www.neplattezbytecne.cz.

Konsolidace

Konsolidace

Konsolidační úvěr

Už jenom to slovo „úvěr“ zní trochu děsivě …některým lidem však může konsolidační úvěr výrazně pomoci! Pod pojmem konsolidační úvěr se rozumí sloučení všech půjček (úvěrů/závazků) do jedné za účelem nižších splátek a úroků – nejenom, že budete měsíčně finančně méně zatížení, ale ani nebudete tolik přeplácet na úrocích.

Většina finančních domů poskytuje tyto úvěry max. do 600 000,– Kč na max. 8 let, jsou však i takové finanční domy (např. Komerční banka), které nabízí konsolidační úvěry až do výše 2 500 000,– Kč s max. dobou splatnosti na 10 let. Mj. nám nabízí možnost konsolidace i nebankovní společnost Cetelem.

Obecné podmínky

Abyste dostali tento úvěr, nepotřebujete mít ručitele ani zástavu nemovitosti. Musíte však splňovat: plnoletost, trvalý pobyt na území ČR, trvalý příjmů a bankovní účet.

Úvěr lze kdykoliv splatit i předčasně, u většiny institucí však za poplatek. Nutno však zdůraznit, že konsolidaci je potřeba provést včas a ne v momentě, kdy už nezvládáte placení svých závazků – v takovém případě Vám finanční dům v mnoha případech konsolidační úvěr neposkytne. Opomenout však nesmíme ani ty poplatky za předčasné splacení závazků – ale ne všechny společnosti je mají zavedené.

Co je při konsolidaci dobré?

Rozhodně je dobré se pojistit – jak, to už záleží na Vás a na Vaší situaci. Existuje hned několik druhů pojištění v tomto případě. Pokud vycházíte s penězi jen tak tak, je rozhodně dobré se spolu s úvěrem pojistit i proti neschopnosti splácet …pokud si berete větší konsolidační úvěr, je dobré se nechat pojistit i pro případ smrti, aby pozůstalým nezůstaly na krku jen a jen splátky – a pokud se rozhodnete pro pojištění, většina finančních domů Vám i sníží úrokovou sazbu.

Musíte však také brát v potaz, na jak dlouho si úvěr berete – obecně je známé, že čím kratší doba splácení, tím větší úroky a tím méně přeplatíte a naopak, tedy, čím delší doba splácení, tím nižší úroky a tím více přeplatíte.