Když chcete volat a psát ze zahraničí zadarmo

Jste v zahraničí a rádi byste si domů zavolali, nebo napsali zdarma? Nebo dokonce posílali fotky a chlubili se s nimi, jak se máte pěkně? Domů můžete posílat i videa, nebo uskutečňovat videohovory.

Co je k tomu potřeba?

Stačí připojení k internetu a můžete volat ze zahraničí, psát a posílat fotografie úplně zdarma. Ušetříte tak spousty peněz a přesto budete s ostatními v kontaktu. Můžete jim říct, jak se máte, co děláte, kdy se vrátíte. Sami se můžete dozvědět, jak je doma, co se u vás děje, či neděje, můžete si nechat poslat fotky, či videa vašich domácích mazlíčku, či kytiček, abyste věděli, jak bez vás přežívají a zda je vše v pořádku.

Pokud sebou budete mít notebook, nebo chytrý telefon, se kterým se připojíte na vaší dovolené, pak nebude problém zavolat si přes Skype a uskutečnit i videohovor, nebo si budete moci napsat, či poslat fotografie, či opět zdarma zavolat přes Viber, či WhatsApp a to jak dlouho chcete a poslat můžete, kolik sami budete chtít zpráv a fotografií. Před odletem, nebo odjezdem na místo, tedy zjistěte situaci, abyste věděli, jestli si sebou brát notebook, tablet, nebo jestli na místě využijete k volání a psaní chytrého telefonu.

Své známé na toto můžete připravit a oni tak budou vědět, že si budete moci s nimi volat a psát. Výhoda, kterou jsme ještě donedávna nemohli využít je tu a určitě jí každý z nás rád přivítá a využije. Není důvod platit nesmyslné částky operátorům za to, že si chceme se svou rodinou a blízkými říci to, jak se na dovolené máme, co se děje doma a kdy se vrátíme. Proto je obrovská výhoda internet a služby s ním spojené. Za připojení není třeba platit, stačí znát na místě heslo k Wi-Fi, která je dnes již téměř všude a hotely ji svým hostům rádi nabídnou.

Tak si zavolejte ze zahraničí i vy bez toho, abyste se museli bát účtu za telefon.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *